Producent koszy transportowych

i magazynowych
POPRZEDNI
NASTĘPNY

Historia rozwoju naszej firmy

Nasza historia zaczyna się na początku 2010 roku.
2010

Trudne początki

Nasza historia zaczyna się na początku 2010 roku. Wówczas mieliśmy jedno małe zlecenie, za to dużo obaw o przyszłość. Pierwszy projekt wprowadzaliśmy w życie w starej i dziurawej hali. Mimo fatalnych warunków pracy, od początku postawiliśmy na jakość i terminowość dostaw, a nasze zaangażowanie zostało docenione przez naszych klientów.

2012

Dynamiczny rozwój

Nasze produkty można zobaczyć na liniach montażowych potentatów motoryzacyjnych takich jak BMW czy Volkswagen. Marka Kamel Steel s.c. znana jest nie tylko Polsce, ale i w Niemczech i niemal całej Skandynawii.

2016

Czas na inwestycje

Nasza siedziba znajduje się w Radomiu w nowoczesnej hali na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Teraźniejszość

Kamel Steel s.c. z raczkującego rodzinnego przedsiębiorstwa przerodziła się w prężnie działające przedsiębiorstwo zatrudniające kilkudziesięciu pracowników. Firma się rozrosła, ale nasze cele się nie zmieniły. Jakość i terminowość- to podstawa naszej produkcji. To co nas wyróżnia to elastyczność i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Kamel Steel s.c. stawia także na ekologię, nowoczesne technologie i robotyzacje produkcji. Dzięki temu będziemy mogli poszerzać swój asortyment i spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży w celu uzyskania więcej szczegółów

TOP